За вісім днів благодійного походу Camino Podolico мандрівницям майже 80 тисяч гривень

Вінницька гідеса з хайкінгу Світлана Гордійчук разом із двома супутницями Євгенією Рахматовою і Марією Дроздовою пройшли з Вінниці до Кам’янця-Подільського за вісім днів. Вони активно ділилися враженнями у сторіс, розповідаючи про свої пригоди на шляху. 

Усе це було задля того, щоб популяризувати шлях Camino Podolico і зібрати гроші на інклюзивний автомобіль з підйомником для військових, які перебувають на протезуванні та реабілітації у Вінницькому державному протезно-ортопедичному підприємстві. За час походу мандрівницям вдалося зібрати близько 80 тисяч гривень, але збір ще продовжується: благодійні внески можна робити на монобанку за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/2PG18puMH7 (номер картки банки: 5375 4112 1824 1755). PayPal: masha.drozd@gmail.com

Також повернувшись з мандрівки Світлана Гордійчук поділилась своїми враженнями для сайту Camino Podolico. 

Вона є досвідченою гідесою з хайкінгу, але ця мандрівка стала найдовшою в її житті. Адже хайкінг – це одно/дводенні піші подорожі, а Camino Podolico – культурно-пізнавальний та паломницький маршрут довжиною 252 кілометри, що поєднує 13 точок Вінницької та Хмельницької областей і може бути пройденим за 12-14 днів. Мандрівниці впорались з маршрутом за вісім діб, крім цього Світлана Гордійчук продовжила самостійну мандрівку на два дні по новій ділянці: з Кам’янця-Подільського до Завалля.